OTA YHTEYTTÄ

Haluatko luotettavan hinta-arvion nykyisestä asunnostasi tai tarjouksen asuntosi myynnistä?
Kiinnostuitko meillä myynnissä olevasta asunnosta?

Saat hinta-arvion yhteydessä tietoa odotettavissa olevasta myyntiajasta sekä markkinatilanteesta alueellasi.

Käyntimme on maksuton eikä sido sinua mihinkään.

Soita, lähetä viesti alla olevalla lomakkeella tai lähetä sähköpostia!

Lue tästä tietosuojaseloste »

Pyydä hinta-arvio, sovi näyttö tai kysy palveluistamme

Maria Kuivinen

Maria Kuivinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

Puh: 044 5746 727
s-posti: maria@kuivinenlkv.fi

 

Sami Kuivinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

Puh:040 5727 872
s-posti: sami@kuivinenlkv.fi

 

Maija Hertz-Baumann
Kiinteistönvälittäjä, LKV

Puh:040 680 7700
s-posti: maija@kuivinenlkv.fi

 

Mikael Pulkkinen

Asuntomyyjä, MuM

Puh: 040 548 7883
s-posti: mikael@kuivinenlkv.fi

 

Sanna Takala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KM

Puh: +358 40 414 4547
s-posti: sanna@kuivinenlkv.fi

 

 

Marco Caruso

Markkinointivastaava

Puh: 045 278 2425
s-posti: marco@kuivinenlkv.fi

 

 

× Miten voimme auttaa?