OTA YHTEYTTÄ

Haluatko luotettavan hinta-arvion nykyisestä asunnostasi tai tarjouksen asuntosi myynnistä?
Kiinnostuitko meillä myynnissä olevasta asunnosta?

Saat hinta-arvion yhteydessä tietoa odotettavissa olevasta myyntiajasta sekä markkinatilanteesta alueellasi.

Käyntimme on maksuton eikä sido sinua mihinkään.

Soita, lähetä viesti alla olevalla lomakkeella tai lähetä sähköpostia!

Lue tästä tietosuojaseloste »

Pyydä hinta-arvio, sovi näyttö tai kysy palveluistamme

Maria Kuivinen

Maria Kuivinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

Puh: 044 5746 727
s-posti: maria@kuivinenlkv.fi

 

Sanna Takala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, KM

Puh: +358 40 414 4547
s-posti: sanna@kuivinenlkv.fi

Jonni Talas

Asuntomyyjä

Puh: 040 530 3032
s-posti: jonni@kuivinenlkv.fi

Sami Kuivinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

Puh:040 5727 872
s-posti: sami@kuivinenlkv.fi

 

Marco Caruso

Markkinointivastaava

Puh: 045 278 2425
s-posti: marco@kuivinenlkv.fi

 

 

Norah Anteer

Myyntiassistentti

Puh: 040 5760 475
s-posti: norah@kuivinenlkv.fi

 

Jonna Manninen

Myyntineuvottelija

Puh: 050 050 0694
s-posti: jonna@kuivinenlkv.fi